В Києві з'явиться вулиця імені покійного Предстоятеля УПЦ

Дорогі брати та сестри!!! В Києві з'явиться вулиця імені покійного Предстоятеля УПЦ. Звернутися до міської влади Києва з проханням назвати одну зі столичних вулиць і встановити в місті пам'ятник на честь Блаженнішого Митрополита Володимира під час Собору єпископів запропонував архієреям УПЦ митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій.
Про це він сказав у вступному слові, в якому підкреслив видатну роль Блаженнішого Володимира у відродженні Православ'я в Українській державі.
 
«Ми повинні вознести подяку Богові за те, що Він поставив на чолі нашої Церкви саме такого Предстоятеля, - сказав митрополит Онуфрій. - Блаженніший був для нас всіх справжнім духовним батьком. Він завжди щиро приймав нас з нашими радощами і скорботою, завжди підтримував нас молитвою і доброю порадою. І сьогодні нашим святим обов'язком є ​​гідне увічнення пам'яті Його Блаженства ».
 
28 серпня 2015 року комісія з питань найменувань та пам'ятних знаків виконавчого органу Київської міської державної адміністрації прийняла дане звернення та пропонує перейменувати вулицю Кірова в Деснянському районі міста Києва-на вулицю Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана).
 
Просимо Вас підтримати ініціативу нашого Блаженнішого митрополита Онуфрія та віддати гідну шану нашому покійному митрополиту Володимиру за Його невпинні труди на ниві нашого з Вами духовного життя!!!

Календарь