Новости

Журнали засідання Священного Синоду Української Православної Церкви від 29 грудня 2016 року

29 грудня 2016 року у резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося останнє у 2016 році засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Подробнее...

90 тисяч християн загинули за свою віру у 2016 році (відео)

За минулий рік віддали життя за християнську віру близько 90 тисяч людей по всьому світі. Переважна частина сповідників – 70% – загинули в Африці (Конго, Руанда) в результаті племінних конфліктів. Вони були включені до статистики, оскільки відмовлялися брати до рук зброю з міркувань совісті.

Подробнее...

Підсумкове у 2016 році інтерв’ю Блаженнішого Митрополита Онуфрія та побажання Предстоятеля на прийдешній рік

— Минулий рік для Української Православної Церкви був наповнений і радощами, і тривогами. Звичайно, засмучує найбільше, що в Україні продовжує проливатися кров, що люди не можуть примиритися один з одним. 

Подробнее...

Встреча иконы

ikona alla 320 ноября 2016 общине храма Святого Благоверного князя Олега Брянского была подарена икона Божией Матери "Семистрельная". Икона сделана в иконной мастерской по дереву Сергея Ющенко.

Подробнее...

ПАЛОМНИЧЕСКАЯ ПОЕЗДКА ВОКРЕСНОЙ ШКОЛЫ

poezdka2 1
12 ноября 2016 г., в субботу, Воскресная школа храма Святого Благоверного князя Олега Брянского посетила монастыри г. Киева.
Дети посетили Свято-Пантелеимоновский   монастырь (Феофания), Свято-Троицкий монастырь (Китаева Пустынь), древний монастырь Святого Михаила на Зверенецкой горе в Киеве.

Подробнее...

Еще статьи...

Календарь