Новости

У Борисполі противники Хресного ходу не знайшли підтримки серед населення

Протягом тижня петиція вороже налаштованих до УПЦ активістів не набрала і 200 голосів, в той час як близько 3,8 тис. мешканців міста та району підписалися під зверненням до мера не забороняти мирну молитовну ходу

Подробнее...

Священний Синод закликав усіх вірних УПЦ долучитися до Всеукраїнського хресного ходу за мир в Україні

Священний Синод Української Православної Церкви, засідання якого відбулося 20 липня в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, подякував  всім Преосвященним архієреям, духовенству та мирянам УПЦ, які долучилися до організації Всеукраїнського хресного ходу за мир в Україні (Журнал № 24).

Подробнее...

Голова СБУ: «Немає жодних претензій до віруючих. Ми поважаємо їх вибір»

Сьогодні, 20 липня, за підсумками зустрічі в Міністерстві внутрішніх справ України було вирішено створити координаційну раду, яка буде стежити за безпекою під час Всеукраїнської хресної ходи за мир в Україні.

Подробнее...

Журнали засідання Священного Синоду Української Православної Церкви від 20 липня 2016 року

20 липня 2016 року, на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

Подробнее...

Не треба плутати Хресний хід з маніфестацією – голова Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ (відео)

15 липня 2016 року, на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулася прес-конференція за участю голови Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ єпископа Ірпінського Климента для представників ЗМІ стосовно резонансу, який виник навколо  Всеукраїнського Хресного ходу.

Подробнее...

Еще статьи...

Календарь