Друк

3 квітня 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Білогородський Сильвестр, керуючий Південно-східним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в Трьохсвятительському храмі парафії на честь Різдва Христового, що на Березняках.

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Першого Дарницького благочиння і настоятель парафії протоієрей Василій Біляк, настоятель храму Святого благовірного князя Олега Брянського протоієрей Олексій Кірєєв, настоятелі і клірики парафій благочиння. Сповідь у священнослужителів приймав духівник вікаріатства протоієрей Всеволод Рибчинський.

На богослужінні були піднесені прохання заєдність Церкви та мир в Україні. Наприкінці літургії архієрей звернувся до присутніх зі словом проповіді та передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

У цей день Преосвященний владика провів також зібрання духовенства благочиння, на якому були розглянуті поточні парафіяльні питання. Одним з рішень, прийнятих на зібранні, стало формування фонду взаємодопомоги для священнослужителів Першого Дарницького благочиння.